Yeni

Satışta

Bu eğitim, Scrum’ın anlaşılması ve uygulanmasını garanti altına alan Scrum Master’ların dönüşümdeki kritik rolünü, Çevik felsefe ve pratik temelli, etkin biçimde üstlenebilmelerini garanti altına almak ve Scrum.org tarafından gerçekleştirilen Uluslararası PSM II sertifikasyon sınavını başarı ile geçmeleri için hazırlanmıştır. Eğitimde etkin ve başarılı bir Scrum Master, Çevik Değerler ve Çevik Prensipler doğrultusunda uçtan uca anlatılmaktadır.

Bu eğitim, Scrum sertifikasyonu odaklı olup, eğitim dâhilinde Scrum Master Sertifikası – PSM II sınav kapsamı yer almaktadır.

Eğitim kapsamı:

1. Scrum Çerçevesini Anlamak ve Uygulamak
2. İnsan ve Takımların Gelişimi
3. Ürünlerin Çeviklikle Yönetilmesi
4. Profesyonel Olarak Ürün Gelişimi ve Teslimatı
5. Çevik Organizasyon Gelişimi

Advanced Scrum Master ve Uluslararası PSM II Hazırlık Eğitimi

EĞİTİM İÇERİĞİ

  • 2 gün

  • Online

  • Sorunuz

  • 12 PDU

#Agile #AgileMindset #AgileManifesto #AgileValues #AgilePrinciples #Çevik #Çeviklik #ÇevikFelsefe #ÇevikYaklaşım #ÇevikDönüşüm #ÇevikManifesto #ÇevikDeğerler #ÇevikPrensipler #AgileOrganization #ÇevikOrganizasyon #Squad #Tribe #Chapter #Guild #Scrum #ScrumValues #ScrumDeğerleri #Commitment #Focus #Opennes #Respect #Courage #ScrumFlow #ScrumAkışı #ScrumRoles #ScrumRolleri #ProductOwner #ÜrünSahibi #ScrumMaster #ScrumUstası #DevelopmentTeam #GeliştirmeEkibi #ProductBacklog #ÜrünBirikimListesi #UserStory #KullanıcıHikayesi #BusinessValue #İşDeğeri #Sizing #Büyüklük #PokerPlanning #PokerPlanlama #StoryPoint #HikayePuanı #Prioritization #Önceliklendirme #ScrumEvents #ScrumOlayları #Sprint #ScrumRitüelleri #SprintPlanning #SprintPlanlama #DailyScrum #GünlükScrum #SprintReview #SprintGözdenGeçirme #SprintRetrospective #SprintRetrospektif #SprintBacklog #SprintBirikimListesi #SprintGoal #SprintHedefi #ScrumBoard #ScrumTahtası #Kaizen #Kata #ContinousImprovement #Sürekliİyileşme #Sürekliİyileştirme #ScrumReporting #ScrumRaporlama #Velocity #Hız #VelocityChart #HızŞeması #Burndown #İşYıkım #SprintBurndownChart #SprintİşYıkımŞeması #ScaledAgile #BüyükÖlçekliÇevik #PSMII #PSMIIExam #PSMIIExamPrep #PSMIISınavı #PSMIISınavıHazırlık

Program ücretlerine KDV dahil değildir. Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir. Kontenjan sağlanamadığı durumlarda SD Akademi eğitimi açmama hakkını saklı tutar. SD Akademi, duyurulmuş eğitimlerin tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

EĞİTMENLERİMİZ

İş ve Teknoloji dönüşümleri alanında sektör tecrübesine sahip, uluslararası bilgi ve birikimleri ile Yalın ve Çevik dönüşüm programları kapsamında kurumsal çözümler sunan, alanında uzman kadromuz ile eğitimlerimiz verilmektedir.