Yeni

Satışta

Bu program, bir Product Owner'ın ustalaşma yolculuğunda gerekli olan uygulamalı öğrenme deneyimidir. Program 5 haftalık bir öğrenme yolculuğunu içerir.

Product Owner Bootcamp Programı:

1. Hafta – Product Owner'ın Rol ve Sorumlulukları
2. Hafta – Open Space Etkinlikleri, Bootcamp Agile Takımları Oluşturma
3. Hafta – Bootcamp 1.Sprint
4. Hafta – Bootcamp 2.Sprint
5. Hafta – Bootcamp KaiZen - Retro Etkinlikleri ve Kazanımlar

Bootcamp Kapsamı:

1- Online Eğitim
2- Çalıştay
3- Mentor Koçluk
4- Ödev Değerlendirme
5- Mentor Değerlendirme Raporu
6- Sertifikasyon

Program kapsamındaki tüm çalışmalar, her hafta, belirlenen 2 günde, 19:30 - 22:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Product Owner Bootcamp

EĞİTİM İÇERİĞİ

  • 5 gün

  • Online

  • Sorunuz

  • 30 PDU

#Agile #AgileMindset #AgileManifesto #AgileValues #AgilePrinciples #Çevik #Çeviklik #ÇevikFelsefe #ÇevikYaklaşım #ÇevikDönüşüm #ÇevikManifesto #ÇevikDeğerler #ÇevikPrensipler #AgileOrganization #ÇevikOrganizasyon #Squad #Tribe #Chapter #Guild #Scrum #ScrumValues #ScrumDeğerleri #Commitment #Focus #Opennes #Respect #Courage #ScrumFlow #ScrumAkışı #ScrumRoles #ScrumRolleri #ProductOwner #ÜrünSahibi #ScrumMaster #ScrumUstası #DevelopmentTeam #GeliştirmeEkibi #ProductBacklog #ÜrünBirikimListesi #UserStory #KullanıcıHikayesi #BusinessValue #İşDeğeri #Sizing #Büyüklük #PokerPlanning #PokerPlanlama #StoryPoint #HikayePuanı #Prioritization #Önceliklendirme #ScrumEvents #ScrumOlayları #Sprint #ScrumRitüelleri #SprintPlanning #SprintPlanlama #DailyScrum #GünlükScrum #SprintReview #SprintGözdenGeçirme #SprintRetrospective #SprintRetrospektif #SprintBacklog #SprintBirikimListesi #SprintGoal #SprintHedefi #ScrumBoard #ScrumTahtası #Kaizen #Kata #ContinousImprovement #Sürekliİyileşme #Sürekliİyileştirme #ScrumReporting #ScrumRaporlama #Velocity #Hız #VelocityChart #HızŞeması #Burndown #İşYıkım #SprintBurndownChart #SprintİşYıkımŞeması #Bootcamp #ProductOwnerBootcamp

Program ücretlerine KDV dahil değildir. Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir. Kontenjan sağlanamadığı durumlarda SD Akademi eğitimi açmama hakkını saklı tutar. SD Akademi, duyurulmuş eğitimlerin tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

EĞİTMENLERİMİZ

İş ve Teknoloji dönüşümleri alanında sektör tecrübesine sahip, uluslararası bilgi ve birikimleri ile Yalın ve Çevik dönüşüm programları kapsamında kurumsal çözümler sunan, alanında uzman kadromuz ile eğitimlerimiz verilmektedir.