Yeni

Satışta

Bu eğitim, Scrum’da Geliştirme Takımının işini ve ürünün değerini en üst seviyeye çıkarmakla sorumlu olan Ürün Sahipleri’nin dönüşümdeki kritik rolünü, Çevik felsefe ve pratik temelli, etkin biçimde üstlenebilmelerini garanti altına almak ve Scrum.org tarafından gerçekleştirilen uluslararası PSPO II sertifikasyon sınavını başarı ile geçmeleri için hazırlanmıştır. Eğitimde etkin ve başarılı bir Product Owner, Çevik Değerler ve Çevik Prensipler doğrultusunda, uçtan uca anlatılmaktadır.

Bu eğitim, Scrum sertifikasyonu odaklı olup, eğitim dâhilinde Product Owner Sertifikası – PSPO II sınav kapsamı yer almaktadır.

Eğitim kapsamı:

1. Scrum Çerçevesini Anlamak ve Uygulamak
2. İnsan ve Takımların Gelişimi
3. Ürünlerin Çeviklikle Yönetilmesi
4. Çevik Organizasyon Gelişimi

Advanced Product Owner ve Uluslararası PSPO II Hazırlık Eğitimi

EĞİTİM İÇERİĞİ

  • 2 gün

  • Online

  • Sorunuz

  • 12 PDU

#Agile #AgileMindset #AgileManifesto #AgileValues #AgilePrinciples #Çevik #Çeviklik #ÇevikFelsefe #ÇevikYaklaşım #ÇevikDönüşüm #ÇevikManifesto #ÇevikDeğerler #ÇevikPrensipler #AgileOrganization #ÇevikOrganizasyon #Squad #Tribe #Chapter #Guild #Scrum #ScrumValues #ScrumDeğerleri #Commitment #Focus #Opennes #Respect #Courage #ScrumFlow #ScrumAkışı #ScrumRoles #ScrumRolleri #ProductOwner #ÜrünSahibi #ScrumMaster #ScrumUstası #DevelopmentTeam #GeliştirmeEkibi #ProductBacklog #ÜrünBirikimListesi #UserStory #KullanıcıHikayesi #BusinessValue #İşDeğeri #Sizing #Büyüklük #PokerPlanning #PokerPlanlama #StoryPoint #HikayePuanı #Prioritization #Önceliklendirme #ScrumEvents #ScrumOlayları #Sprint #ScrumRitüelleri #SprintPlanning #SprintPlanlama #DailyScrum #GünlükScrum #SprintReview #SprintGözdenGeçirme #SprintRetrospective #SprintRetrospektif #SprintBacklog #SprintBirikimListesi #SprintGoal #SprintHedefi #ScrumBoard #ScrumTahtası #Kaizen #Kata #ContinousImprovement #Sürekliİyileşme #Sürekliİyileştirme #ScrumReporting #ScrumRaporlama #Velocity #Hız #VelocityChart #HızŞeması #Burndown #İşYıkım #SprintBurndownChart #SprintİşYıkımŞeması #ValueOptimizer #RoadmapPlanning #RoadmapPlanlama #ScaledAgile #BüyükÖlçekliÇevik #PSPOII #PSPOIIExam #PSPOIIExamPrep #PSPOIISınavı #PSPOIISınavıHazırlık

Program ücretlerine KDV dahil değildir. Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir. Kontenjan sağlanamadığı durumlarda SD Akademi eğitimi açmama hakkını saklı tutar. SD Akademi, duyurulmuş eğitimlerin tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

EĞİTMENLERİMİZ

İş ve Teknoloji dönüşümleri alanında sektör tecrübesine sahip, uluslararası bilgi ve birikimleri ile Yalın ve Çevik dönüşüm programları kapsamında kurumsal çözümler sunan, alanında uzman kadromuz ile eğitimlerimiz verilmektedir.