Yeni

Satışta

Bu eğitim ile katılımcıların Yalın ve Çevik yönetim ve üretim felsefelerini uçtan uca anlaması, geleneksel yönetim ve üretim yaklaşımlarından farkını öğrenmesi amaçlanmaktadır.

Yalın ve Çevik felsefenin ortaya çıkışından, günümüzdeki uygulamalarına uzanan eğitimde, Yalın ve Çevik değerler, prensipler ve uygulamaları anlatılmaktadır.

Yalın ve Çevik Felsefeye Giriş Eğitimi

EĞİTİM İÇERİĞİ

  • 1 gün

  • Online

  • Sorunuz

  • 6 PDU

#Lean #LeanProduction #LeanMindset #LeanValues #LeanPrinciples #Yalın #Yalınlık #YalınYaklaşım #YalınÜretim #YalınDeğerler #YalınPrensipler #YalınDönüşüm #Agile #AgileMindset #AgileManifesto #AgileValues #AgilePrinciples #Çevik #Çeviklik #ÇevikFelsefe #ÇevikYaklaşım #ÇevikDönüşüm #ÇevikManifesto #ÇevikDeğerler #ÇevikPrensipler #Kanban #KanbanValues #KanbanPrinciples #KanbanDeğerleri #KanbanPrensipleri #KanbanFlow #KanbanAkışı #Scrum #ScrumValues #ScrumDeğerleri #Commitment #Focus #Opennes #Respect #Courage #ScrumFlow #ScrumAkışı #LeanOrganization #AgileOrganization #YalınOrganizasyon #ÇevikOrganizasyon #Squad #Tribe #Chapter #Guild

Program ücretlerine KDV dahil değildir. Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir. Kontenjan sağlanamadığı durumlarda SD Akademi eğitimi açmama hakkını saklı tutar. SD Akademi, duyurulmuş eğitimlerin tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

EĞİTMENLERİMİZ

İş ve Teknoloji dönüşümleri alanında sektör tecrübesine sahip, uluslararası bilgi ve birikimleri ile Yalın ve Çevik dönüşüm programları kapsamında kurumsal çözümler sunan, alanında uzman kadromuz ile eğitimlerimiz verilmektedir.