Yeni

Satışta

Nexus, ölçekli ürün ve yazılım geliştirme inisiyatifleri için bir çerçevedir. Nexus, yapıtaşı olarak Scrum’ı kullanmaktadır. Bu eğitim, Nexus’ta yer alan roller, etkinlikler, eserler ve onları birbirine bağlayan kuralların anlaşılmasını garanti altına almak ve Scrum.org tarafından gerçekleştirilen Uluslararası SPS sertifikasyon sınavını başarı ile geçmeleri için hazırlanmıştır.

Eğitimde ölçekli ürün ve yazılım geliştirme yaklaşımı Nexus uçtan uca anlatılmaktadır. Bu eğitim, Scrum sertifikasyonu odaklı olup, eğitim dâhilinde Scaled Professional Scrım Sertifikası - SPS sınavında çıkabilecek türde sorular üzerinden anlatımlı deneme testi yapılmaktadır.

Nexus ve Uluslararası SPS Hazırlık Eğitimi

EĞİTİM İÇERİĞİ

  • 2 gün

  • Online

  • Sorunuz

  • 12 PDU

#ScaledScrum #BüyükÖlçekliScrum #Nexus #NexusFramework #NexusÇerçevesi #DefinitionOfNexus #NexusTanımı #NexusProcessFlow #NexusSüreçAkışı #NexusRoles #NexusIntegrationTeam #ProductOwner #ScrumMaster #DevelopmentTeam #IntegrationTeamMembers # NexusRoller #NexusEntegrasyonTakımı #ÜrünSahibi #ScrumUstası #TakımÜyeleri #EntegrasyonTakımÜyeleri #NexusEvents #Refinement #NexusSprintPlanning #NexusSprintGoal #NexusDailyScrum #NexusSprintReview #NexusSprintRetrospective #NexusOlayları #Düzenleme #NexusSprintPlanlama #NexusSprintHedefi #NexusGünlükScrum #NexusSprintGözdenGeçirme #NexusSprintRetrospektif #NexusArtifacts #ProductBacklog #NexusSprintBacklog #IntegratedIncrement #ArtifactTransparency #DefinitionOfDone #NexusVarlıkları #ÜrünBirikimListesi #NexusSprintBirikimListesi #EntegreArtırım #VarlıklarınŞeffaflığı #TamamlandıTanımı #SPS #SPSExam #SPSExamPrep #SPSSınavı #SPSSınavıHazırlık

Program ücretlerine KDV dahil değildir. Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir. Kontenjan sağlanamadığı durumlarda SD Akademi eğitimi açmama hakkını saklı tutar. SD Akademi, duyurulmuş eğitimlerin tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

EĞİTMENLERİMİZ

İş ve Teknoloji dönüşümleri alanında sektör tecrübesine sahip, uluslararası bilgi ve birikimleri ile Yalın ve Çevik dönüşüm programları kapsamında kurumsal çözümler sunan, alanında uzman kadromuz ile eğitimlerimiz verilmektedir.