Yeni

Satışta

Çevik yaklaşım felsefesinde başarılı bir proje yönetimi için gerekli pratik bilgileri, uluslararası alanda en çok kabul gören Proje Bilgi Birikim Kılavuzu (PMBOK) bilgi ve pratikleri ile karşılaştıran temel bir eğitimdir.

Bu eğitimde, Çevik felsefe, değer ve prensipler doğrultusunda başarılı bir proje yönetimi için süreçlere hâkim hale gelmeniz, günlük hayatınızda uygulamaya geçebilecek yaklaşım ve bilgi düzeyine sahip olmanız hedeflenmektedir. Eğitimin içeriği Çevik Proje Yönetimi ile ilgili temel konuları kapsamaktadır.

Çevik Proje Yöneticisi Eğitimi

EĞİTİM İÇERİĞİ

  • 2 gün

  • Online

  • Sorunuz

  • 12 PDU

#Agile #AgileMindset #AgileManifesto #AgileValues #AgilePrinciples #Çevik #Çeviklik #ÇevikFelsefe #ÇevikYaklaşım #ÇevikDönüşüm #ÇevikManifesto #ÇevikDeğerler #ÇevikPrensipler #AgileProject #ÇevikProje #AgileProjectManager #ÇevikProjeYöneticisi #PMBOK #ProjectManagementBodyOfKnowledge #ProjeBilgiBirikimKılavuzu #Initiating #Planning #Execution #MonitoringAndControlling #Closing #Başlatma #Planlama #Yürütme #İzlemeVeKontrol #Kapanış #BütünleştirmeYönetimi #IntegrationManagement #KapsamYönetimi #ScopeManagement #ZamanYönetimi #TimeManagement #MaliyetYönetimi #CostManagement #KaliteYönetimi #QualityManagement #İnsanKaynaklarıYönetimi #HumanResourcesManagement #İletişimYönetimi #CommunicationManagement #RiskYönetimi #RiskManagement #TedarikYönetimi #ProcurrementManagement #PaydaşYönetimi #StakeholderManagement #ProgressiveElaboration #ZamanlaNetleşen #AşamalıOlgunlaşma #RollingWavePlanning #YaklaşanDalgaPlanlaması #HybritProject #Kanban #KanbanValues #KanbanPrinciples #KanbanDeğerleri #KanbanPrensipleri #Scrum #ScrumValues #ScrumDeğerleri #ScrumFlow #ScrumAkışı #KanbanFlow #KanbanAkışı #LeanOrganization #AgileOrganization #YalınOrganizasyon #ÇevikOrganizasyon #Squad #Tribe #Chapter #Guild #AgileProjectManagement #ÇevikProjeYönetimi #KanbanİleÇevikProjeYönetimi #ScrumİleÇevikProjeYönetimi

Program ücretlerine KDV dahil değildir. Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir. Kontenjan sağlanamadığı durumlarda SD Akademi eğitimi açmama hakkını saklı tutar. SD Akademi, duyurulmuş eğitimlerin tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

EĞİTMENLERİMİZ

İş ve Teknoloji dönüşümleri alanında sektör tecrübesine sahip, uluslararası bilgi ve birikimleri ile Yalın ve Çevik dönüşüm programları kapsamında kurumsal çözümler sunan, alanında uzman kadromuz ile eğitimlerimiz verilmektedir.