Yeni

Satışta

Bu eğitim, Yalın ve Çevik yaklaşımları odağına koyan, aynı zamanda geleneksel yönetim felsefesi, yaklaşım ve teknikleri ile bütünleştiren yüksek performanslı takımlar oluşturmak için hazırlanmış temel oyunları ve gerçek ekip çalışması etkileşimlerini içerir.

Oyunlaştırılmış özel bir kurguda hazırlanmış bu eğitim, aynı zamanda takım ruhunu geliştirici aktiviteler de içermektedir.

Uygulamalı Takım Çalışması Eğitimi

EĞİTİM İÇERİĞİ

  • 2 gün

  • Online

  • Sorunuz

  • 12 PDU

#Lean #LeanProduction #YalınÜretim #LeanMindset #LeanValues #LeanPrinciples #Yalın #YalınDeğerler #YalınPrensipler #YalınYaklaşım #YalınDönüşüm #Agile #AgileMindset #AgileManifesto #AgileValues #AgilePrinciples #Çevik #Çeviklik #ÇevikFelsefe #ÇevikYaklaşım #ÇevikDönüşüm #ÇevikManifesto #ÇevikDeğerler #ÇevikPrensipler #LeanOrganization #AgileOrganization #YalınOrganizasyon #ÇevikOrganizasyon #Squad #Tribe #Chapter #Guild #Team #Takım #Teamwork #TakımÇalışması #TeamBuilding #TakımRuhuGeliştirme #SelfOrganization #KendiKendineYetebilme #KendiKendineOrganizeOlabilme #Colloboration #İşbirliği #Transparency #Şeffaflık #Trust #Güven #AdaptiveLeadership #DurumsalLiderlik #EffectiveCommunication #EffectiveCommunicationTechniques #Etkiliİletişim #EtkiliİletişimTeknikleri #ConflictResolution #ConflictResolutionTechniques #ÇatışmaÇözme #ÇatışmaÇözmeTeknikleri #Kaizen #Kata #ContinousImprovement #Sürekliİyileşme #Sürekliİyileştirme

Program ücretlerine KDV dahil değildir. Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir. Kontenjan sağlanamadığı durumlarda SD Akademi eğitimi açmama hakkını saklı tutar. SD Akademi, duyurulmuş eğitimlerin tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

EĞİTMENLERİMİZ

İş ve Teknoloji dönüşümleri alanında sektör tecrübesine sahip, uluslararası bilgi ve birikimleri ile Yalın ve Çevik dönüşüm programları kapsamında kurumsal çözümler sunan, alanında uzman kadromuz ile eğitimlerimiz verilmektedir.