Yeni

Satışta

Bu eğitim, İş ve Teknoloji dönüşüm çalışmalarının hedeflerine ulaşmasında, üretkenliği artırmak için gerekli temel konulara göre düzenlenmiş uçtan uca Yalın Felsefe, Yalın Prensipler, Kanban Teori ve Kanban Prensiplerini kapsamaktadır.

Bu eğitim, sizlere uygulamalı olarak, oyunlaştırmış kurguda takım çalışması oyunları eşliğinde Yalın Yaklaşım ve Kanban’ın temel pratiklerini yaşayıp, deneyimleme fırsatı sunmaktadır.

Oyunlaştırılmış - Yalın Yaklaşım ve Kanban Eğitimi

EĞİTİM İÇERİĞİ

  • 2 gün

  • Online

  • Sorunuz

  • 12 PDU

#Lean #LeanProduction #LeanMindset #LeanValues #LeanPrinciples #Yalın #Yalınlık #YalınÜretim #YalınYaklaşım #YalınDeğerler #YalınPrensipler #YalınDönüşüm #LeanOrganization #YalınOrganizasyon #Squad #Tribe #Chapter #Guild #Kanban #KanbanValues #KanbanPrinciples #KanbanDeğerleri #KanbanPrensipleri #KanbanFlow #KanbanAkışı #PullSystem #ÇekmeSistemi #WorkInProgress #WorkInProcess #WIP #ValueStream #DeğerAkışı #ValueStreamMapping #DeğerAkışıHaritalama #Productivity #Üretkenlik #Verimlilik #Optimization #Optimizasyon #KanbanRoles #KanbanRolleri #ProductOwner #ÜrünSahibi #KanbanMaster #FlowManager #AkışYöneticisi #KanbanUstası #DevelopmentTeam #GeliştirmeEkibi #ProductBacklog #ÜrünBirikimListesi #UserStory #KullanıcıHikayesi #BusinessValue #İşDeğeri #Sizing #Büyüklük #PokerPlanning #PokerPlanlama #StoryPoint #HikayePuanı #Prioritization #Önceliklendirme #KanbanEvents #KanbanOlayları #Iteration #İterasyon #KanbanRitüelleri #IterationPlanning #İterasyonPlanlama #DailyKanban #GünlükKanban #IterationReview #İterasyonGözdenGeçirme #IterationRetrospective #İterasyonRetrospektif #KanbanBoard #KanbanTahtası #KanbanReporting #KanbanRaporlama #Kaizen #Kata #ContinousImprovement #Sürekliİyileşme #Sürekliİyileştirme

Program ücretlerine KDV dahil değildir. Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir. Kontenjan sağlanamadığı durumlarda SD Akademi eğitimi açmama hakkını saklı tutar. SD Akademi, duyurulmuş eğitimlerin tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

EĞİTMENLERİMİZ

İş ve Teknoloji dönüşümleri alanında sektör tecrübesine sahip, uluslararası bilgi ve birikimleri ile Yalın ve Çevik dönüşüm programları kapsamında kurumsal çözümler sunan, alanında uzman kadromuz ile eğitimlerimiz verilmektedir.