Yeni

Satışta

PMI-ACP sertifikası, dünyaca kabul görmüş, Çeviklik konusunda sektördeki en değerli sertifikalardan biridir. Sadece tek bir çevik metodolojiye bağlı kalmaksızın Scrum ile birlikte XP, Lean ve Kanban gibi diğer çevik yaklaşımları da geniş perspektifle kapsayan, çeviklik konusunda çapraz uzmanlıklar, yeni kariyer ve iş fırsatları yaratmanıza olanak sağlayan geniş bir yelpaze içermektedir. Dünyaca kabul görmüş bir diğer Proje Yönetim sertifikası olan PMP ile Çeviklik konusunda köprü kuran bir sertifikadır.

Proje Yöneticileri, Çevik Koçlar, Scrum ve Kanban Masterlar, Geliştirme Takım Üyeleri, Fonksiyonel Yöneticiler, Çözüm Mimarları, Teknik İş Analistler, Kalite Güvence ve Test Ekipleri başta olmak üzere Çeviklik konusunda kariyer düşünen herkese hitap edecek bu eğitimde, iş değerini maksimize edecek, verimliliği artıracak çok sayıda çevik proje yönetim araç ve teknikleri öğrenip, günlük hayatınızda uyguluyabilmeniz hedeflenmektedir.

Bu eğitim, PMI tarafından sınav kapsamında referans gösterilen bütün kitapları, yaklaşık 4.500 sayfa, tek tek okumanıza gerek kalmadan, karmaşık proje yönetim kavramları arasında kaybolmadan, tüm sınav içeriğini %100 kapsamaktadır.

Uluslarası PMI-ACP Hazırlık Eğitimi

EĞİTİM İÇERİĞİ

  • 4 gün

  • Online

  • Sorunuz

  • 24 PDU

#Lean #LeanProduction #LeanMindset #LeanValues #LeanPrinciples #Yalın #Yalınlık #YalınYaklaşım #YalınÜretim #YalınDeğerler #YalınPrensipler #YalınDönüşüm #Agile #AgileMindset #AgileManifesto #AgileValues #AgilePrinciples #Çevik #Çeviklik #ÇevikFelsefe #ÇevikYaklaşım #ÇevikDönüşüm #ÇevikManifesto #ÇevikDeğerler #ÇevikPrensipler #Kanban #KanbanValues #KanbanPrinciples #KanbanDeğerleri #KanbanPrensipleri #KanbanFlow #KanbanAkışı #Scrum #ScrumValues #ScrumDeğerleri #Commitment #Focus #Opennes #Respect #Courage #ScrumFlow #ScrumAkışı #eXtremeProgramming #XP #eXtremeProgramlama #FDD #FeatureDrivenDeveloplemt #DSDM #DynamicSystemsDevelopmentMethos #CrystalMethods #AgileFramework #AgilePrinciplesAndMindset #ValueDrivenDelivery #StakeholderEngagement #TeamPerformance #AdaptivePlanning #ProblemDetectionAndResolution #ContinuousImprovement #ÇevikÇerçeve #ÇevikPrensiplerVeZihniyet #DeğerTemelliTeslimat #PaydaşKatılımı #EkipPerformansı #UyumsalPlanlama #ProblemTesbitiVeÇözümlenmesi #Sürekliİyileşme #PMI-ACP #PMI-ACPExam #PMI-ACPExamPrep #PMI-ACPSınavı #PMI-ACPSınavıHazırlık

Program ücretlerine KDV dahil değildir. Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir. Kontenjan sağlanamadığı durumlarda SD Akademi eğitimi açmama hakkını saklı tutar. SD Akademi, duyurulmuş eğitimlerin tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

EĞİTMENLERİMİZ

İş ve Teknoloji dönüşümleri alanında sektör tecrübesine sahip, uluslararası bilgi ve birikimleri ile Yalın ve Çevik dönüşüm programları kapsamında kurumsal çözümler sunan, alanında uzman kadromuz ile eğitimlerimiz verilmektedir.